Деталі проєкту

Закупівля зимового дитячого одягу від компанії Turboweb

Однією з найбільших статей витрат для сім’ї з маленькими дітьми є покупка одягу на холодну пору року. Ми в цьому остаточно переконалися, коли розпочали збір заявок на надання адресної допомоги сім’ям, які постраждали від війни. За перший місяць ми отримали понад 12 тисяч звернень і значну частину з них складали прохання допомогти з одягом.

Звичайно, у нас немає таких коштів, щоб допомогти всім охочим, але ми виділили сім’ї, які постраждали більше за інших і вирішили почати з них. І ось перші 38 сімей вже отримали посилки з дитячим одягом.
Треба сказати, що на відміну від решти наших проектів, які фінансують міжнародні благодійні організації, у цьому випадку спонсором виступив український бізнес – компанія Turboweb, яка займається рекламою та просуванням в Інтернеті. Засновники компанії вирішили щомісяця перераховувати нам відсоток від свого прибутку на добрі справи.

Ось як працює ця допомога. Наш співробітник перевіряє заявки та обдзвонює ті, які здаються нам першочерговими. Потім людина обирає потрібний йому одяг у нашого партнера – інтернет-магазину Garnamama, який продає якісний одяг, зроблений в Україні. На одну сім’ю ми виділяємо суму у 1500 гривень, якщо дитина одна та 2500 гривень, якщо дітей двоє. Далі магазин отримує від нас оплату і сам надсилає людям їхні замовлення. Дуже важливо, що діти отримують те, що вони самі обрали – це не безликий, однаковий одяг, який часто пропонують у вигляді гуманітарної допомоги. Коли ми отримуємо відгуки від наших підопічних, це завжди теплі слова подяки та радісні обличчя дітей.

Загалом до кінця місяця одяг отримали понад 100 сімей. Здебільшого це діти-переселенці із постраждалих від війни районів чи окупованих територій.
Відповідальні громадяни від щирого серця дякують компанії, завдяки якій ця допомога стала можливою – Turboweb. Також ми раді співпраці з інтернет-магазином Garnamama, який не лише запропонував нам знижку, але й вклав у кожну посилку невеликий бонус від себе.

Разом ми допоможемо нашим людям пережити ці складні часи.

Більше проєктів