Деталі проєкту

Проєкт “Розбудова стійкості через розвиток навичок”

Разом з нашим партнером World Vision International ми реалізуємо комплесний освітній проєкт на Сході України. Цей проєкт стартував 5 січня 2024 року та завершиться 31 липня 2024 року.

В рамках програми учасники зможуть отримати різни види допомоги: пройти курси перекваліфікації та отримати нову спеціальність, підвищити рівень англійської мови на спеціальному інтенсивному курсі та оволодіти новими корисними навичками на тренінгах з soft skills та business skills. Це навчання за розширеною програмою, які будуть корисні у подальшому будівництві кар’єри як для молоді та і для дорослих.

Географія проєкту охоплює Донецьку область (Олександрівська, Білозерська, Слов’янська громади), Харківську область (Чугуївська, Красноградська, Лозівська, Краснокутська, Барвінківська громади), Дніпропетровську область (Жовтоводська, Софіївська, Криворізька, Дніпровська громади).

Допомогу отримають:

1. Курси англійської мови тривалістю 3 місяці – 100 дорослих, 200 дітей та молоді віком 14- 24 роки.

2. Тренінги з формування навичок soft skills, де основні бенефіціари це молодь. Вони отримують користь від навчання завдяки формуванню базових навичок лідерства, комунікації, прийняття рішень. Всього 4000 підлітків та молоді та 480 дорослих.

3. Тренінги з формування бізнес-навичок – 2800 підлітків та молоді та 550 дорослих.

4. Курси перекваліфікації для жінок (курси краси – майстер манікюру, ламінування вій, перукар; SMM спеціаліст, бухгалтер тощо). Всього 300 жінок.

Більше проєктів