Деталі проєкту

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ З ПРИФРОНТОВИХ РАЙОНІВ

Шановні друзі. Грудень був дуже насиченим місяцем, і ми трохи затягнули зі списком подарунків для наших підопічних з прифронтових зон до Нового року та Різдва.

Ми вибрали найбільш нужденних – їх всього 19. Кожен день ми будемо писати історію про цих дітей і їхні сім’ї, щоб ви могли ближче познайомитися і зрозуміти, що саме цю дитину Ви хотіли б порадувати на Новий Рік.

Зізнаюся, що над цим списком з 19 дітей ми працювали 2 тижні! Чому так довго?

Це дуже особливі діти. Часом нам було складно зрозуміти, про що вони мріють, адже на запитання про бажання і подарунок деякі відповідали, що хочуть дрова/вугілля для обігріву будинку, небулайзер, зимовий одяг (це в 5-7 років). Наш перший список бажань був схожий на звичайну заявку про гуманітарну допомогу. Але з часом діти почали з нами ділитися своїми мріями. «Якби в будинку було тепло, і якби моя мама була здорова, то я б хотів …»

Ми розуміємо, що багато подарунків досить дорогі, але це ті заповітні дитячі бажання, які їх батьки не можуть здійснити. Ми хочемо подарувати дітям мрію, подарувати те, чого вони зовсім не чекають і соромляться просити у батьків.

Виконати новорічне бажання дитини дуже просто:

1) Перейти по посиланню і відкрити цей ДОКУМЕНТ
2) Вибрати дитину і написати свої контактні дані.
3) Написати особисте повідомлення нашому координатору Уляні Єгоровій. Вона вишле Вам всі необхідні дані і розповість, яким чином Вам легше буде здійснити дитячу мрію.

Звичайно, нам би хотілося, щоб Ви самі вибрали і відправили подарунок дитині, але ми розуміємо, що не у всіх є така можливість. Тому ми прийняли рішення приймати грошові перекази і замовляти подарунки самостійно.

Ми дуже сподіваємося, що саме Ви станете справжніми чарівниками для наших маленьких друзів в Новому році!

На 28.12.2016

Друзі, величезна ВСІМ подяка за участь і допомогу в здійсненні дитячих новорічних бажань. Ви – справжні чарівники!

За 4 дні вдалося закрити не тільки 19 заявлених подарунків, а й ощасливити 9 інших дітей. Їх ми додали до списку, щоб ви бачили, на яку дитину пішли Ваші пожертвування. Також в списку з’явився стовпець зі статусом, де подарунок «підтверджений» (ми вже отримали грошовий переказ або куплений подарунок), або знаходиться в процесі доставки.ДОКУМЕНТ

Спасибі за те, що підтримали нас і наших підопічних. Дякую за натхнення і віру в добро. Скоро з’являться щасливі фотографії з нашими маленькими друзями, яким ви подарували новорічну мрію❤__
Ольга Коссе

Більше проєктів