Деталі проєкту

Нові комікси з псом Патроном та VR-сесія для навчання правилам мінної безпеки

4 квітня до Дня мінної просвіти разом з Представництвом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та ДСНС України ми організували серію заходів для дітей різного віку, щоб кожна дитина знала правила, які можуть врятувати життя.

ГО “Відповідальні громадяни” зробили читання на базі наших Просторів дружніх дитини, які ми відкрили у спільному проєкті з Дитячим фондом ООН (Юнісеф). В заходах брали  участь діти від 4 до 12 років, а для старших дітей віком від 13 років проходили сесії з інтерактивної віртуальної реальності.

“Формування культури безпеки та особливо просвіта дітей з цих питань – це суттєва частина нашої спільної роботи, яку ми ведемо на базі наших Просторів дружніх до дитини в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській та Запорізькій областях. Ми знаходимося в реаліях, коли вміння помічати вибухонебезпечні предмети та знання, що робити у разі мінної небезпеки, можуть знадобитися дітям протягом усього життя. Закріплення таких знань про мінну безпеку несе надважливу функцію – зробити безпекові заходи звичкою у поведінці дитини, яка врешті решт буде рятувати своє життя та життя оточуючих, – коментує Голова правління ГО “Відповідальні громадяни” Ольга Коссе.

“Пес Патрон та його пригоди” – це серія коміксів, яка складається із 5 випусків – кожен випуск містить по дві історії про пригоди Патрона на тему мінної безпеки та ментального здоровʼя.

 До Дня мінної просвіти вийшов перший випуск коміксу, а решта випусків (інші чотири) виходять протягом квітня та травня. Усі випуски коміксів одразу потрапляють до наших Просторів дружніх до дитини.

VR-сесія для дітей від 13 років – це інтерактивна освітня подорож за участі Пса Патрона подана через 3D графіку та 360 сцени, спеціально відзняті у замінованих населених пунктах Донецької області відомим відеографом Євгеном Малолєткою.

VR досвід створений ЮНІСЕФ та волонтерами компанії EPAM у співпраці з ІТ асоціацією України та буде доступний завдяки VR-окулярам Oculus II, наданими компанією McPaw.

Просвіта з питань безпеки – важлива складова діяльності ГО «Відповідальні громадяни» протягом років. Діяльність нашої організації розповсюджується на прифронтові території, де постійно проводяться навчання правилам, які можуть врятувати життя.

Більше проєктів