Деталі проєкту

Благодійні ігротеки

В рамках програми розвитку молодіжної активності ГО “Відповідальні громадяни” проводять благодійні ігротеки в м Краматорськ.

Декілька разів на місяць любителі настільних ігор збираються разом, щоб пограти в уже знайомі, а також розібрати нові ігри.

На благодійних ігротеках руйнуємо уявлення про настільні ігри – це не тільки “Лото” та “Монополія”! Фаворитами серед учасників стали “Alias”, “Dixit”, “Свинтус”, “Саботер”, але для фанатів стратегій у нас є “Колонізатори”, “Експансія”, “Евакуація” і ще дуже багато інших. Іноді, коли хочеться інтриги, ми влаштовуємо вечори “Мафії” – це рольова гра з детективним сюжетом.

Взяти участь в ігротеках може кожен – заходи безкоштовні, але проводяться вони з благодійною метою. Кожен учасник може пожертвувати будь-яку суму на допомогу нашим підопічним сім’ям з дітьми, в яких виявлені важкі хронічні захворювання.
Всі отримані кошти йдуть на закупівлю медичних препаратів, оплату лікування та реабілітації дітей.

Також ми проводимо виїзні ігротеки для дітей та молоді в Донецькій області, найчастіше в населених пунктах на лінії зіткнення, де зовсім мало творчих і розвиваючих активностей. Такі ігротеки часто мають продовження вже без нас. Наприклад, після виїзду в селище Максимільянівка школа закупила дітям ігри для позакласних занять.

Ігротека – це затишний вечір у компанії веселих людей, де не тільки гарно проводять час, але й допомагають сім’ям, що опинилися у важкій ситуації.

Слідкуйте за анонсами та приєднуйтесь до клубу любителів настільних ігор.

Більше проєктів