Деталі проєкту

Інформування про мінну небезпеку

Україна входить у топ-5 найбільш замінованих країн світу. Загальна площа мінування за даними Міністерства оборони України становить 21 тис. кв. км.

Кількість простраждалих серед цивільних осіб у результаті мінних інцидентів і поводження з вибухонебезпечними залишками війни з 2014 року по 31 березня 2020 року склала 1091 особи – 329 загинули, 762 отримали поранення (дані звіту УВКПЧ ООН від 7 квітня 2020 року).

Співробітники організації “Відповідальні громадяни” проходили навчання, організоване Danish Demaning Group, з проведення інструктажу про мінну небезпеку серед населення, що проживає поблизу замінованих районів Донецької та Луганської областей.

Інформування проводилося як серед дітей від 5 до 18 років, так і серед дорослих.

Наша організація провела 96 лекцій для 6248 осіб. До цього числа увійшли  категорії, які знаходяться в підвищеному ризику поширення мінної небезпеки: діти, співробітники комунальних підприємств, фермери, жителі найбільш замінованих районів.

Якщо ви потребуєте інформації про мінну небезпеку, ви можете звернутися на нашу гарячу лінію 0665670016 або залишити заявку по email: zajavki.ograjdane@gmail.com

Наші фахівці готові провести інформування для вашого колективу.

Більше проєктів