ПРО ПРОЄКТ

Громадська організація "Відповідальні громадяни"

Громадська організація

ГО «Відповідальні громадяни» - неурядова організація, яка спеціалізується на підтримці цивільного населення, яке опинилося у скрутних життєвих обставинах та реалізації проєктів, спрямованих на розвиток та покращення життя людей в України.

Розпочали допомагати людям з червня 2014 року.
Основні напрямки діяльності:
🔹Проєкти гуманітарного реагування.
🔹Програми психосоціальної підтримки для дітей та дорослих, що постраждали внаслідок воєнних дій;
🔹Освітні проєкти для дітей, молоді та дорослих.
🔹Програми побудови та розвитку кар'єрних можливостей.
🔹Проведення просвітницьких та культурних заходів.

ГО «Відповідальні громадяни» - це гуманність, нейтралітет, неупередженість, незалежність та прозорість.

Де ми допомагаємо?

Photo 1
Photo 2

Ми доставляємо допомогу людям, які проживають у прифронтових громадах. В таких населених пунктах залишаються тисячі мешканців дуже вразливих категорій. Серед них також дуже багато родин з дітьми, які потребують окремої уваги та підтримки.
В таких громадах є постійні проблеми з доступом до води, громади не мають регулярного енергопостачання, є проблеми зі зв’язком, що перешкоджає дітям здобувати освіту дистанційно, не має доступу до якісного медичного обслуговування, аптек та державних установ. В більшості прифронтових громад люди потребують постійної допомоги та підтримки.

В фокусі нашої діяльності не тільки надання прямої гуманітарної допомоги вразливим категоріям населення, які цього потребують, але й відкриття нових можливостей. Зокрема, через реалізацію освітніх програм. Такі програми спрямовані, як на вимушених переселенців, так й на місцевих мешканців. Насамперед освітні проєкти сфокусовані на тому, щоб надати людям можливість отримати нову спеціальність, яка надалі відкриє більший вибір для працевлаштування.

Важливою частиною програм, які ми реалізуємо на Сході України є також психоемоційна підтримка людей, які постраждали від війни.

 

Кому ми допомагаємо?

З 2014 року у сфері нашої уваги вимушені переселенці, родини з дітьми, одинокі люди похилого віку, інваліди всіх груп, пенсіонери, люди, які з різних причин залишилися без можливості працювати тощо. ГО “Відповідальні громадяни” має широке коло програм для того, щоб охопити різними видами підтримки категорії населення, які цього потребують.

 • Постраждалі внаслідок бойових дій
 • Соціальні заклади
 • Тимчасово переміщені особи
 • Діти
 • Пенсіонери

Як надати допомогу?

Кожен день тисячі людей потребують різної допомоги. Боротися за гідне життя людей – це спільна справа всіх, хто ідентифікує себе відповідальним громадянином. Якщо у вас є можливість та бажання долучитися до нашої спільної справи та підтримати наші проєкти – ми надаємо можливості всім.  Приєднуйтесь!

 1. Ми надаємо допомогу тільки мирним людям.
 2. Наша команда працює у прифронтових громадах.
 3. Наша місія – допомагати тим, хто опинився в складних життєвих обставинах.
Надати допомогу

Як ми допомагаємо?

 • Пряма допомога товарами та послугами

  Пряма допомога товарами та послугами

  Команда ГО «Відповідальні громадяни» надають людям, які потребують допомоги, ліки, засоби гігієни, одяг, постільну білизну, спеціальне медичне обладнання, книги, дитячий одяг та багато іншого. Також у партнерстві з міжнародними організаціями ми здійснюємо виплати прямої грошової допомоги людям вразливих категорій.

 • Допомагаємо отримати доступ
до медицини та освіти

  Допомагаємо отримати доступ
  до медицини та освіти

  Через те, що багато родин не мають можливості отримувати постійне медичне обслуговування та проходити профілактику, в рамках проєктної діяльності організовуємо
  доступ до медичного обслуговування родинам з дітьми. Зокрема, у прифронтових громадах. Розширюємо можливості дітей, молоді та дорослих людей на отримання додаткової освіти та корисних знань.

 • Інформуємо про мінну загрозу

  Інформуємо про мінну загрозу

  Спільно з нашими партнерами проводяться лекції для дітей будь-якого віку, переселенців, працівників комунальної сфери та підприємств, чиї співробітники працюють чи проживають на Сході України.

 • Надаємо освітні послуги

  Надаємо освітні послуги

  Для дітей, підлітків та дорослих людей ми відкриваємо різні освітні можливості. Це корисні тренінги, на яких учасники отримують необхідні навички для подальшого працевлаштування, вивчення англійської мови або організація курсів з перекваліфікації, що допоможе людям, які втратили роботу з різних причин мати більше можливостей себе забезпечити.

 • Здійснюємо психосоціальну підтримку

  Здійснюємо психосоціальну підтримку

  Психологи та арт-терапевти постійно надають родинам з дітьми підтримку людям, які цього потребують. Організовуємо роботу спеціальних мобільних бригад, які працюють у чотирьох регіонах на Сході України.

Розвиток проєкту

Розвиток проєкту
 • Початок діяльності організації

  З’явилися нові категорії людей, що потребують допомоги, із якими раніше нашій державі не доводилося стикатися – це тимчасово переміщені особи, люди, які втратили житло, мешканці громад, які безпосередньо постраждали від бойових дій.

 • Реєстрація проекту

  Кількість соціально незахищених громадян була високою і в мирні часи. Після 2014 року дуже швидко соціальна ситуація на Сході України погіршилася та з'явилася необхідність системно допомагати мирним людям.

 • Подальша діяльність

  Організація у співпраці з міжнародними партнерами реалізує ряд програм підтримки.

Останні новини

Всі новини