Беляєва Ольга
Менеджерка проєктів

Беляєва Ольга

Маріуполь, серпень 2014 ріку – саме тоді я вперше прийшла працювати на телефоні "гарячої лінії" фонду Ріната Ахметова. Це був мій початок роботи у гуманітарній сфері. На той момент фонд евакуювався з Донецька та розгортався в Маріуполі, щоб допомагати людям з Донецької та Луганської області, які вже були охоплені війною.

Коли вже в самому Маріуполі пролунали перші вибухи, нас евакуювали до Києва та змінився мій напрям роботи. Я перейшла до відділу адресної допомоги, а з часом, вже на посаді менеджера мені вдалося реалізувати такі проєкти як «Реабілітація поранених дітей», «Тепер я чую» та «Здорове серце».

Про роботу «Відповідальних громадян» я знала з 2014 року. Та кожного року була приємно вражена, як організація напрацьовує досвід, масштабується, як самовіддано діє вся команда та як вірно слідує своєму принципу - використовувати особистий підхід до кожної людини.

Кожен з нас розуміє, як важливо зустріти на шляху однодумців, з яким ти вважаєш за честь стати пліч-о-пліч. Ми поєднані перш за все тим, що такі слова, як чесність, гідність, чемність та повага – не порожній звук. Це наші принципи, на яких ми разом готові допомагати людям та боротися для них за краще життя.

Наша команда