Денис Савченко
Локальний координатор

Денис Савченко

«Порушуй закон підлості – допомагай людям». Цей життєвий вислів для мене давно перевірений часом. А зараз – це головний принцип, девіз по життю та моє керівництво до дій.

За освітою я інженер-механік, дослідник. Працював майстром на феросплавному заводі. Але коли розпочалася війна волонтерити пішов одразу. Для мене це була абсолютно природна відповідь на ті загрози та обставини, в яких опинилися безліч людей.

Розвозив допомогу мирному населенню, займався прямою адресною допомогою людям похилого віку, які залишилися самі, живуть на прифронтових, мають проблеми зі здоров’ям та загалом не завжди можуть вийти з дому.  

В ГО «Відповідальні громадяни» ми пліч-о-пліч з 2022 року. Тому що тут знайшов команду сміливих, відданих та чуйних людей, з якими збігаються життєві цінності та пріоритети. Разом вдалося розширити наші можливості. Окрім гуманітарної допомоги був адміністратором у всіх проєктах громадської організації по видачі грошової допомоги людям.

Впевнився, що існує неосяжна відстань між роботою та справою за внутрішнім покликом. Робота - це щось мовою цифр, про показники, прибуток та видатки. А ми в команді – цінуємо кожен день, коли нам вдається робити корисну справу та покращувати життя людей.

Наша команда