Кирило Маслахов
Регіональний координатор у Дніпропетровській області

Кирило Маслахов

За фахом - будівельник. Займався тим, що будував сонячні електростанції, координував постачання спеціальних металоконструкцій для них та керував процесом налагодження. Свого часу ми зробили свій внесок в розбудову «зелених» технологій в нашій країні. Зводив також житлові будинки. Дуже подобалося бачити результат роботи та коли люди вперше заходили в свою домівку.  Цей етап для мене завершився після 2022 року. 

В гуманітарну сферу я вирішив прийти коли усвідомив, що я не можу залишитись осторонь кризи, яка виникла через війну та хочу власноруч допомагати людям вистояти та адаптуватись в нових реаліях.

З «Відповідальними громадянами» хімія відбулася при першому знайомстві. Тому що в такій команді ти розумієш, що це люди про дії та справи. Одразу ж приєднався до потужного проєкту команди в рамках співпраці з Mercy Corps, в якому сам працював реєстратором та тренером локальних команд по реєстрації людей на отримання грошової допомоги. 

Цінності, на які я спираюсь в роботі - це відповідальність за рішення та дії. Вважаю це своїм фундаментом, ще з будівельного минулого.

Наша команда