Олена Бєлоліпцева
Координаторка освітніх програм

Олена Бєлоліпцева

Освіта зі мною завжди і повсякчас. Мої шкільні та студентські роки минули у галасі, посмішках, конференціях, олімпіадах, табірних змінах, концертах та виступах. Сьогодні, діти та молодь України позбавленні такої можливості. Але ж це не скасовує потреб жодної дитини! Це саме бачать та відчувають всі освітяни, у яких надзвичайний запит на створення можливостей для розвитку дітей. Задаючи собі питання: «Чи можу я вплинути, допомогти, підтримати освітній кластер?», я даю собі усвідомлену відповідь: «Я точно можу бути поруч». 

В ГО «Відповідальні громадяни» я принесла 12 річний досвід тренерки, супервізорки та координаторки в різних організаціях. Мала досвід співпраці в проєктах МОМ, UNISEF, Save the Children, Сhildhood, UBC, Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). 

Все моє життя повністю пов’язано зі сферою освіти. Маю ступінь кандидата педагогічних наук, наукове звання доцента кафедри соціальної роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії та є автором понад 40 наукових робіт. Також я експертка Міністерства освіти та науки з антидискримінаційної експертизи освітніх програм та понад 10 років була  координаторкою Центру гендерної освіти. У 2023 році отримала відзнаку від мера Харкова Ігоря Терехова за розвиток науки та освіти Слобожанщини. Маю Свідоцтво, затверджене Міністерством Соціальної політики про проходження навчання для тренерів  за Програмою підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачі, патронатні вихователі. 

За роки роботи в мене є переконання в тому, що постійний рух та зріст просвіти – це головний принцип побудови здорового суспільства. Я знайшла вірних однодумців цієї ідеї у «Відповідальних громадянах». А ще – нас разом щиро мотивують прості слова вдячності від людей. Це саме цінне паливо, на якому ми працюємо далі.

Наша команда