Дмитро Бєляев
Координатор мобільної бригади

Дмитро Бєляев

Кожен з нас по різному розуміє питання часу. Та кожен з нас у свій час стоїть перед вибором, як його витрачати, що робити справою свого життя, в чому твоя мета. Зробити цей вибір можна лише, коли ти вже чітко розумієш власні життєві пріоритети.

Інколи в тебе йдуть роки на те, щоб зробити вибір. Іноді достатньо й хвилини, щоб чесно відповісти самому собі на прямі питання – в чому правда?

Мій особистий час відповісти на це питання прийшов у 2019 році. Саме тоді я став частиною команди «Відповідальних громадян». Спробував свої сили у різному – був реєстратором та дистриб’ютором гуманітарної допомоги. Це були потужні та масштабні проєкти організації з Mercy Corps, World Vision та Представництвом Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні.
А за фахом я інженер. Займаюся контролем будівництва систем газопостачання. Проте, маю переконання, що повинен зараз знаходитися там, де можу бути корисним людям. Саме тому, зараз я координую мобільну бригаду на деокупованих територіях Донецької області. Зокрема, у Святогірську та Лимані.

Тому що, відповідальність – це перш за все спосіб життя та мій особистий стан.

Наша команда