Оксана Іватіна
Координаторка проєктів у Донецькій області

Оксана Іватіна

В гуманітарну сферу прийшла з державної служби. Але перехід не був для мене різким та кардинальним. 

З 1999 по 2023 роки я працювала в Добропільській райдержадміністрації та міській раді. На посаді заступника начальника управління соцзахисту населення була можливість заглибитися в різні боки питань гуманітарної сфери. Потім була заступником голови райдержадміністрації, начальником відділу внутрішньої політики, завідувала сектором забезпечення діяльності міськради.

Кожна з цих посад – це досвід системного керування процесами, розуміння організації роботи на різних ділянках та постійна самодисципліна. Це можна навіть вважати базовими налаштуваннями будь-якого держслужбовця.  

Дуже добре мені запам’ятався наш жіночий проєкт «Діва» 2016 року в Добропільській громаді, який ми робили спільно з Центром муніципального розвитку. Він був направлений на підвищення ролі жінки у розбудові громади. Тоді вирішила для себе, що хочу здобути досвід фасилітатора та два роки проходила навчання в Київському інституті миру та порозуміння. Наступні три роки провела 14 діалогових сесій, спрямованих на вирішення конфліктів в громадському секторі, галузях освіти та соціальному захисті. В 2021 році додала до своїх досягнень сертифікат експерта-консультанта з питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

В 2022 році вже у Дніпрі включилася до роботи з ГО «Сила майбутнього» та разом ми почали працювати з ВПО над проєктом «Контакт2U». Встигли провести 18 нетворкінгових зустрічей та понад 30 воркшопів по різним напрямам. 

Тепер в команді ГО «Відповідальні громадяни» маю можливість поєднати свій професійний та життєвий досвід з масштабними проєктами для людей, які живуть у східних регіонах. Щодня відчуваю себе корисною. Для мене особисто це абсолютно унікальне поєднання постійного навчання та обміну фаховим досвідом. За що й ціную всю потужну команду!

Наша команда