Ганна Милокостова
Адміністраторка проєктів

Ганна Милокостова

До 2022 року будувала кар’єру в банківській сфері. За 16 років пройшла від касира до заступника керуючого відділенням банку. Потім змінювала напрям діяльності за вподобаннями та пробувала себе в бухгалтерській сфері у приватному бізнесі. 

Але це все було «до». У 2022 році була вимушена покинути моє рідне місто Бахмут та розпочинати будувати нове життя в Дніпрі. Разом з цим я прийняла рішення повністю змінити сферу діяльності та діяти за внутрішніми покликами. Тому, мій перехід в гуманітарну сферу був цілком логічним та виправданим, адже це єдина можливість полегшити життя людей, які опинилися в біді. Тому що я повністю розумію, з чим доводиться стикатися та вважаю, що мій власний досвід може допомогти багатьом людям. 

Ми всі дуже добре бачимо, як швидко змінюються обставини, речі, які здаються незмінними, втрачають свою якість. Але такі часи дуже добре висвітлюють людей з однаковими життєвими орієнтирами. Саме так відбулася моя зустріч з «Відповідальними громадянами». Спільні цінності тепер міцно тримають нас разом, мотивують наші прагнення робити життя людей краще та постійно дають натхнення на втілення нових проєктів.

Наша команда