Лілія Пащенко
Операторка гарячої лінії

Лілія Пащенко

Моїм першим досвідом роботи була приймальня Київської райради у місті Донецьку, де я працювала секретарем.  В 2008 році я перейшла на роботу в Парк культури та відпочинку ім. Щербакова у Донецьку. Знаю, що багато земляків досі тепло згадують це знакове місце. Мабуть, у кожного з Донбасу є свої особисті спогади у цьому парку. Там я працювала на посадах інспектора відділу кадрів, потім економістом. 2014 рік зустріла у Донецьку. 

Соціальна робота стала складовою мого життя за всі ці роки. Розпочалося з невеличких проєктів для мешканців маленького містечка Українськ у Донецькій області, де я була волонтером. Ми намагалися усіма можливими засобами покращити важке життя людей. Потім було декілька років плідної співпраці з місцевою владою та соціальною соцслужбою у м. Селидовe на Донеччині. Я стала членом громадської організації «Час розвитку», увійшла до Молодіжної ради, щоб рухати проекти розвитку громади та відстоювати інтереси мешканців. Це був безцінний досвід, який дав мені розуміння свого покликання в житті та професії. 

В команді «Відповідальних громадян» я знайшла насамперед людей, з якими ми працюємо за покликанням. А це зовсім інше ставлення до роботи, особистого часу, відпочинку та відповідальності за справу, яку робиш. А ще – вся команда це неймовірно мужні люди, які показують мені, як потрібно працювати, коли ти знайшов справу свого життя.

Наша команда