Деталі проєкту

Проєкт: “Будуємо майбутнє”

01 грудня 2023 року стартував наш спільний проєкт з World Vision International, який триватиме до 31 травня 2024 року та охопить Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.

В рамках цієї партнерської програми бенефіціари зможуть опанувати додаткові навички, пройти курси англійської мови та стати учасниками тренінгів з soft skills та business skills та з питань захисту. Такі навчальні програми розроблені як для молоді, так і для дорослих.

Хто отримає допомогу:

1. Курси англійської мови тривалістю 3 місяці – 90 дорослих і 180 дітей та молоді віком 14- 24 роки.

2. Тренінги з формування навичок soft skills, де основні бенефіціари це молодь. Вони отримують користь від навчання завдяки формуванню базових навичок лідерства, комунікації, прийняття рішень. Всього 3 600 підлітків та молоді, та 400 дорослих.

3. Тренінги з формування бізнес-навичок – 3 600 підлітків та молоді та 400 дорослих.

4. Опанування додаткових навичок для підвищення можливостей працевлаштування (курси краси – майстер манікюру, ламінування вій, перукарі; SMM-спеціаліст, бухгалтер тощо). Всього 270 жінок.

5. Тренінги з питань захисту (правила поводження в небезпечних для життя ситуаціях) прослухають 300 дорослих та 300 підлітків.

Проєктом охоплені Краматорська, Дружківська, Покровська, Новодонецька, Добропільська, Мирноградська громади Донецької області, Запорізька та Кушугумська громади Запорізької області, м.Харків, Кам’янське, Магдаленівка, Личків Дніпропетровської області.

Більше проєктів