Деталі проєкту

Відповідальні громадяни виступають ініціаторами проекту «Чорні дні Донбасу»

Відповідальні громадяни виступають ініціаторами проекту «Чорні дні Донбасу»

2020-08-23

«Чорні дні Донбасу» – ініціатива, створена для вшанування пам’яті загиблих цивільних осіб в результаті бойових дій на сході України. Проект розповідає про 16 випадків масової загибелі цивільних осіб в результаті використання зброї невибіркової дії. Саме ці події дали назву проекту. Організатори виступають з ініціативою ввести в Україні на офіційному рівні День пам’яті загиблих цивільних осіб в конфлікті на Донбасі. З цією метою створена петиція на ім’я президента України В.О. Зеленського.

Ініціаторами петиції та проекту виступають:

– Енріке Менендес, голова громадської організації «Донбаський інститут регіональної політики».

– Ольга Коссе, голова громадської організації «Відповідальні громадяни».

З повним списком підписантів можна ознайомитися на сторінці МАНІФЕСТ. Ми закликаємо громадські організації, публічних осіб, органи місцевого самоврядування, особливо в районах постраждалих від бойових дій, а також всіх небайдужих людей приєднатися до ініціативи і підписати петицію.

В рамках ініціативи заплановані громадські слухання. Якщо у вас є питання або побажання, ви можете зв’язатися з організаторами, використовуючи електронну пошту або форму зворотного зв’язку на сайті: http://donbassblackdays.org.ua/. Дана ініціатива не є спробою звинуватити будь-яку зі сторін конфлікту в навмисному вбивстві цивільних осіб. Ми віримо, що в майбутньому кожен випадок буде розглянутий міжнародним судом і винні понесуть покарання.

Більше проєктів