Деталі проєкту

Теплий одяг для дітей з Донецької та Харківської областей. «СОС діти. Програма екстреної допомоги»

Теплий одяг для дітей з Донецької та Харківської областей за програмою співробітництва між ГО «Відповідальні громадяни» та СОС Дитячі Містечка Україна.

52 родини отримали теплі речі для своїх дітей завдяки проєкту «СОС діти. Програма екстреної допомоги» від ГО «Відповідальні громадяни» та СОС Дитячі Містечка Україна. Цей проєкт реалізовувався в межах Донецької та Харківської областей – включно з деокупованими територіями. Також в рамкахпроєкту заплановані видача продуктових, гігієнічних та медичних наборів.

Але саме теплий одяг було вирішено закупити в першу чергу, адже на дворі зима, яка не обіцяє бути легкою, особливо в тих регіонах, де продовжуються активні бойові дії.

«Я навіть уявити не можу як нам пощастило отримати таку допомогу з одягом для дитини. Дитячий одяг це таке важливе питання в будь-який час, для кожної мами, а особливо в такі важкі часи. Це просто неймовірна і дуже відчутна допомога», – пише нам Катерина, мати хлопчика з смт. Нова Водолага на Харківщині.

Попри складнощі з логістикою, через відключення світла та обмежений режим роботи пошти вдеяких місцях, ми змогли доставити одяг в маленькі населені пункти та селища в Ізюмському, Чугуєвському, Красноградському, Лозовському та Богодухівському районах Харківщини та до самого міста Харкова. В Донецькій області були охоплені родини з 14 населених пунктів – від Слов’янська і Краматорська до Курахове та Українська.

Батьки мали змогу обрати необхідний одяг для дитини самостійно на сайті партнерського інтернет-магазину. Вони самі обирали також розмір і колір речей на суму близько 2 тисяч гривень. Всього 79 дітей вже отримали пакунки з теплим і гарним подарунком.

Більше проєктів