Деталі проєкту

«Донбаська ліга сміху» – розвиток творчої активності молоді в регіоні

ГО «Відповідальні громадяни» сумісно з ГО «Донбаська Ліга» реалізувало проект «Донбаська Ліга Сміху» – офіційне регіональне представництво телевізійного проекту «Ліга Сміху» на телеканалі «1+1». Донбаська Ліга Сміху (ДЛС) – гумористичний захід, в якому команди змагалися між собою за звання чемпіона сезону.

З початком бойових дій на Сході України велику кількість активної молоді покинуло регіон, відчуваючи не тільки загрозу для власного життя, а й відсутність перспектив для подальшого розвитку в умовах соціально-економічної кризи. Відтік молоді з Донецької та Луганської областей триває і зараз, що створює ризики для майбутнього відновлення і економічного розвитку регіону. Без розвитку і підтримки молодіжного руху дана територія може перетворитися в депресивну, з великою ймовірністю появи нових конфліктів.
Проведення творчих заходів в Донецькій області зможе залучити активну молодь залишатися і розвиватися у власному регіоні, представляти своє рідне місто/селище на всеукраїнських заходах, підвищити престиж області.

Цілі і завдання «Донбаської Ліги Сміху»:

  • активізувати молодіжний гумористичний рух на Донбасі;
  • розвиток і просування талановитих команд і гумористів;
  • підняття престижу та популяризація регіону;
  • творча та культурна взаємодія між молоддю з різних міст/областей/регіонів.

Міста проведення ігор: Краматорськ, Маріуполь.

Проект стартував в 2018 році. Були успішно проведені 2 сезони, в яких взяли участь понад 200 осіб. У 2020 році в зв’язку з поширенням Covid-19 старт сезону перенесено на осінь.

Всього протягом сезону відбуваються 6 подій: Фестиваль, 1/8, ¼, Півфінал, Фінал, Зимовий кубок. Кожна гра тематична.

Тренери – відомі і впізнавані актори телевізійної «Ліги Сміху», а також відомі шоу-міни з акторськими здібностями і досвідом участіях в гумористичних шоу. Тренери є додатковим елементом навчання для команд.

Робочий склад ДЛС:

Керівництво – Володимир Коссе, Енріке Менендес, Ольга Коссе.

Редактори – Ілля Дерменжі, Сергій Бібілов (автори, актори, сценаристи Студії «Квартал-95»).

Проект реалізовувався за підтримки Краматорської міської ради та Маріупольської міської ради.

Більше проєктів