Завершили навчання для освітян та соціальних педагогів в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
Нещодавно відбувся тренінг “Протидія усім формам насильства. Формування нульової толерантності до будь-яких проявів дискримінації”, в якому взяли участь представники окремих громад Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Ці навчання стали ключовим етапом у формуванні навичок для виявлення та запобігання будь-яким проявам дискримінації та насильства, особливо в ситуаціях, що ставлять під загрозу життя та здоров’я дитини.
Мета тренінгу була чіткою та амбіційною – засвоєння спеціальних знань та формування практичних умінь.
Завдання для учасників містили в собі такі напрями:
- Розуміння взаємодії факторів. Учасники отримали уявлення про те, як соціальні, культурні та економічні чинники можуть сприяти насильству та дискримінації.
- Знання прав. Особлива увага була приділена знанню прав осіб, які постраждали від насильства та дискримінації, і механізмів їх захисту.
- Навички спілкування. Учасники розвивали навички активного слухання та ефективного спілкування для вирішення конфліктів та підтримки постраждалих.
- Стратегії соціальної підтримки. Тренінг включав в себе вивчення та практику стратегій соціальної підтримки для постраждалих та активної підтримки нульової толерантності.
За результатами цих тренінгів освітяни та соцпрацівники отримали базу сучасних практик роботи з постраждалими від насильства або дискримінації. Це стало важливим етапом в формуванні особистих когнітивних та мотиваційних компонентів у педагогів, вихователів та працівників соціальної сфери, які будуть їм безумовно корисні у подальшій роботі.
_______________________________________________________________________________
Тренінг проходив в межах проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні: «Надання послуг з психосоціальної підтримки, захисту та освіти родинами з дітьми в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях”, який реалізує ГО “Відповідальні громадяни”.
Більше новин
-
“За всі роки війни я вперше отримала допомогу”, – розповіла 63-річна Наталія Миколаївна з Кегичівки на Харківщині
Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Наталія з родиною прийняли рішення залишатися вдома. Окрім того, що важко покинути рідну домівку, в якій пройшло все житт...
-
Нова хвиля грошової допомоги Rapid Cash на прифронтовій території
Команда ГО “Відповідальні громадяни” у парнерстві з World Vision, успішно реалізувала новий напрямок грошової допомоги Rapid Cash у Дружківці та Райсько...
-
Понад 10 тисяч людей стали учасниками нашого освітнього проєкту
Проєкт ГО «Відповідальні громадяни» та World Vision International триває. Різними освітніми програмами мають бути охоплені понад 15 тисяч підлітків, молоді та дорослих людей.
-
600 дітей з Дніпропетровщини взяли участь у заході до Дня захисту дітей
ГО «Відповідальні громадяни» стали партнером свята, яке проходило на льодовій арені.
-
«Відчуваю спорідненість з людьми, яким ми надаємо підтримку”, – Світлана Олейникова, операторка гарячої лінії ГО «Відповідальні громадяни»
«Інформативність, ввічливість та терпіння – основні принципи в моїй роботі. В середньому за день я отримую 80-100 дзвінків. Деякі тривають хвилини, інші можуть затя...
-
Запускаємо новий освітній напрямок для допомоги тим, хто втратив роботу через воєнні дії
Ця ініціатива є частиною проєкту «Місцева, інклюзивна та різнобічна екстрена допомога населенню, яке постраждало внаслідок війни в Україні (LIVES) 3.0»
-
Ukraine: Hard to Put the Genie Back in the Bottle. The effects of the conflict in east Ukraine will be lasting.
The job of providing the most vulnerable with services such as food and medicine is down to volunteers – the “Responsible Citizens of Donetsk” formed in June by a c...
-
Підтримка, що змінює долі: історія Юлії з Краматорську
Юля завжди була тією, хто підтримував інших. У Краматорську Донецької області вона працювала вчителькою, допомагаючи дітям розуміти світ і знаходити себе в ньому. А...