Новина

Завершили навчання для освітян та соціальних педагогів в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Нещодавно відбувся тренінг “Протидія усім формам насильства. Формування нульової толерантності до будь-яких проявів дискримінації”, в якому взяли участь представники окремих громад Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Ці навчання стали ключовим етапом у формуванні навичок для виявлення та запобігання будь-яким проявам дискримінації та насильства, особливо в ситуаціях, що ставлять під загрозу життя та здоров’я дитини.

Мета тренінгу була чіткою та амбіційною – засвоєння спеціальних знань та формування практичних умінь.

Завдання для учасників містили в собі такі напрями:

  • Розуміння взаємодії факторів. Учасники отримали уявлення про те, як соціальні, культурні та економічні чинники можуть сприяти насильству та дискримінації.
  • Знання прав. Особлива увага була приділена знанню прав осіб, які постраждали від насильства та дискримінації, і механізмів їх захисту.
  • Навички спілкування. Учасники розвивали навички активного слухання та ефективного спілкування для вирішення конфліктів та підтримки постраждалих.
  • Стратегії соціальної підтримки. Тренінг включав в себе вивчення та практику стратегій соціальної підтримки для постраждалих та активної підтримки нульової толерантності.

За результатами цих тренінгів освітяни та соцпрацівники отримали базу сучасних практик роботи з постраждалими від насильства або дискримінації. Це стало важливим етапом в формуванні особистих когнітивних та мотиваційних компонентів у педагогів, вихователів та працівників соціальної сфери, які будуть їм безумовно корисні у подальшій роботі.
_______________________________________________________________________________

Тренінг проходив в межах проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні: «Надання послуг з психосоціальної підтримки, захисту та освіти родинами з дітьми в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях”, який реалізує ГО “Відповідальні громадяни”.

Більше новин