Новина

Понад 18 000 родин із дітьми охоплені програмою підтримки у прифронтових громадах

В межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, який реалізує ГО «Відповідальні громадяни» родини з дітьми з Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей охоплені роботою мобільних бригад психосоціальної допомоги. Їх основним напрямком є підтримка родин з дітьми, які опинились у скрутному становищі через війну. Саме вони першими знайомляться з сім’ями, виявляють їхні потреби. Людям надаються консультації психолога, соціального працівника, інших фахівців за необхідністю, а в окремих випадках сім’ї беруться під супровід до подолання індивідуальних проблем.

«Робота наших спеціалістів, які надають послуги у просторах дружніх та дитини та мобільних бригадах вже охопила понад 18 000 родин у 23 прифронтових громадах. Складовою цієї діяльності стало виявлення нагальних потреб сімей, що дозволяє нам реалізувати один з напрямків підтримки в межах проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).Так, близько 900 родин із дітьми зараз знаходяться під комплексним супроводом, який включає як підтримку від профільних спеціалістів, так і покриття нагальних гуманітарних потреб», — коментує Голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе.

Отримуючи відгуки, ми розуміємо, що для кожної дитини нові речі стали справжнім подарунком, а для батьків добрим заощадженням коштів.

Війна – це завжди випробування для людини, особливо дітей, які потребують особливого піклування. І наша місія підтримати їх, забезпечивши необхідними ресурсами. Разом з ЮНІСЕФ ми продовжуємо працювати у цьому напрямку реалізуючи проєкт психосоціальної допомоги, щоб покращити життя кожної дитини.

Більше новин