Новина

Олена Бєлоліпцева увійшла до складу Координаційної ради при Харківській ОВА

Координатор освітніх програм ГО “Відповідальні громадяни” Олена Бєлоліпцева увійшла до складу Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми при Харківській ОВА. 

Це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який бере  безпосередню участь у розробці проєктів місцевих програм розвитку. З огляду на це, до Координаційної ради долучають найкращих фахівців своєї галузі, які можуть впровадити свій об’ємний досвід у системні процеси на державному рівні. 

“Робота у складі Координаційної ради відкриває широкі можливості для імплементації набутих практик у розробку соціальних програм на регіональному рівні. Дуже важливу роль в цьому відіграє те, що саме зараз ГО “Відповідальні громадяни” впроваджують свій наймасштабніший у цьому півріччі освітній проєкт разом с World Vision, в якому особливе місце займають жінки та підлітки. Досвід, отриманий в реалізації цього освітнього проєкту, є можливістю масштабувати подальші освітні активності у регіональні програми розвитку, де освіта дітей і дорослих  потребує підтримки громадського сектору”, – підкреслює координатор освітніх програм ГО “Відповідальні громадяни” Олена Бєлоліпцева.

Для ГО “Відповідальні громадяни” співпраця з органами місцевої влади – це важлива складова  громадської діяльності. На меті такої взаємодії – масштабування власного позитивного досвіду в державні проєкти допомоги різним категоріям населення. 

ГО “Відповідальні громадяни” – боремося за гідне життя людей.

Більше новин