Деталі проєкту

Проєкт “Адаптивне швидке гуманітарне реагування для задоволення нагальних потреб постраждалих від конфлікту домогосподарств в Україні”. Підсумки.

З 24 листопада 2023 по 31 березня 2024 року ГО “Відповідальні громадяни” разом з World Vision International та Aktion Deutschland Hilft (ADH) реалізували проєкт на територіях Запорізької, Харківської, Дніпропетровської та Донецької областей.

Проєкт реалізовувався в Харківській, Зміївській, Слобожанській, Лозівській, Первомайській, Красноградській, Богодухівській, Валківській громадах на Харківщині. В Дніпровській громаді на Дніпропетровщині. В Запорізькій громаді в Запорізької області. В Добропільській, Покровській, Білозерській, Новодонецькій, Білицькій громадах на Донеччині.

Види допомоги:

Проєкт який мав багато компонентів та активностей.

1. Підтримка місць компактного проживання колективними гігієнічними наборами та паливними пелетами. Охопили чотири області Харківські, Донецька, Дніпропетровська та Запорізька області.

Харківська – 15 МКП – 713 бенефіціара

Дніпропетровська – 2 МКП – 275 бенефіціарів

Запорізька – 2 МКП – 318 бенефіціарів

Донецька – 9 МКП – 179 бенефіціарів

2. Видача зимових наборів в Донецькій області. Видано 270 індивідуальних наборів плед разом з термосами, 250 обігрівачів – один обігрівач на родину, 100 портативних газових плит та 6 запасних газових балончиків до кожного – одна на родину. Загально допомогу отримали 1485 бенефіціари.

Більше проєктів