Деталі проєкту

Конкурс дитячої творчості «Мої мрії про майбутнє»

З 9 липня по 9 серпня 2023 року ГО «Відповідальні проводили творчий конкурс серед дітей від 9 до 19 років. В ньому брали участь мешканці Донецької Дніпропетровської Харківської та Запорізької областей, а також ВПО.

Ми мали на меті підтримати творчі здібності дітей на Сході України та надати нові можливості проявити себе.

У своїх намірах ми отримали підтримку наших міжнародних партнерів – неурядових організацій CARE Deutschland e.V. та Ukrainisches Selbsfhilfezentrum.

У результаті ми отримали понад 300 робіт, кожна з яких була унікальною та надихаючою. Від яскравих малюнків до зворушливих поезій – всі вони відображали мрії та надії молодого покоління.

Обрати переможців та фіналістів було нелегко. Проте, ми визначили 20 найкращих, серед яких оголосили п’ять заслужених переможців, що отримали головний приз – ноутбук.

Умови були чіткими, але кожна робота, кожне слово мотиваційного листа, кожне відео віддзеркалювало душу та творчий потенціал їх авторів. Ми пишаємося тим, що цей конкурс став не лише змаганням, але й платформою для вираження ідей, мрій та сподівань.

Завдяки конкурсу, ми вчергове впевнелись у талановитості дітей та їх здатності в будь-якій ситуації вірити у краще. Він став яскравим прикладом того, як важливо вірити у майбутнє та надихати маленьких мрійників на великі здійснення.
Хочемо сказати, що для нашої організації це був неймовірний досвід і ми дякуємо кожному учаснику за це.

По завершенню конкурсу ми ще місяць відповідали на вдячні листи від учасників, батьків, вчителів та усіх долучених. Для нас – це головне визнання та безперечна мотивація продовжувати сумлінно працювати.

Більше проєктів