Новина

На сході України запущений новий освітній проєкт

ГО “Відповідальні громадяни” розпочали один з найбільших освітній проєктів у цьому півріччі.

Участь в ньому візьмуть підлітки, молодь та дорослі у чотирьох регіонах країни – в Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Всі освітні активності матимуть гібридний характер та будуть поєднувати офлайн та онлайн навчання.

Проєкт триватиме до 30 червня 2024 року та охопить понад 16 тисяч осіб.

Перший напрям навчання – це курси англійської мови, на яких 380 підлітків та до 200 дорослих матимуть можливість навчатись на інтенсиві з викладачами за прискореними програмами.

Другий напрямок – розрахований на дівчат та жінок від 16 до 65 років, які зможуть пройти курси перекваліфікації та матимуть можливість опанувати нову професію. Навчання стартує вже з дня на день.

Третий напрямок – наймасштабніший за активністю, адже в ньому приймуть участь майже 15 000 людей. Це будуть спеціальні тренінги для підлітків, молоді та дорослих з освоєння бізнес-компетенцій та розвитку м’яких навичок. Планування та постановки цілей, критичне мислення, навички ефективної комунікації, прийняття рішень та креативне мислення – це суттєві конкурентні переваги, які допоможуть побудувати кар’єру у будь-якому професійному напрямку.

“Реалізація подібних проєктів можлива за умови розуміння справжніх потреб як підлітків та молоді, так і освітян. Маючи досвід співпраці з закладами освіти різних рівнів, Центрами зайнятості, орієнтуючись у запитах молоді щодо сучасних цілей у майбутній професійній діяльності, нам вдалось поєднати усе в один великий освітній кластер”, – зазначає координатор освітніх програм ГО “Відповідальні громадяни” Олена Бєлоліпцева.

Вже після запуску анонсів про старт відбору до освітньої програми був зрозумілий підвищений запит від людей. Тому, сформувати групи на навчання вдалося в рекордні строки.

“Цей проєкт спрямований на розширення можливостей для людей, з точки зору компетенцій, цінностей, впевненості в собі та соціальних зв’язків. Мета такої підтримки– досягнення рівня, на якому бенефіціари зможуть допомогти собі організувати процеси самостійно. Важливою складовою в цьому – є знання, освіта та корисні навички, які будуть основою відбудови життя за власними пріоритетами якості. Отже, підхід має бути комплексним та орієнтованим на людину, а підтримка має бути спрямована з урахуванням можливостей фахового розвитку та відкриття нових напрямів”, – підкреслює Голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе.

Наймасштабніший освітній проєкт у діяльності ГО “Відповідальні громадяни” вдалося розпочати завдяки співпраці з World Vision International.

Більше новин