Новина

Провели читання коміксів про Пса Патрона на базі Просторів дружніх до дитини

4 квітня – день мінної просвіти. До цього дня ми читати всі разом комікс, створений ЮНІСЕФ у співпраці з ДСНС України. Адже ми дуже хочемо, щоб кожна дитина знала правила, які можуть врятувати життя!

ГО “Відповідальні громадяни” роблять перші читання на базі наших Просторів дружніх дитини, які ми відкрили у спільному проєті з Дитячим фондом ООН (Юнісеф). В заходах приймають участь діти від 4 до 12 років, а для старших дітей віком від 13 років проходять сесії з інтерактивної віртуальної реальності.

“Формування культури безпеки та особливо просвіта дітей з цих питань – це суттєва частина нашої спільної роботи, яку ми ведемо на базі наших Просторів дружніх до дитини в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській та Запорізькій областях. Ми знаходимося в реаліях, коли вміння помічати вибухонебезпечні предмети та знання, що робити у разі мінної небезпеки, можуть знадобитися дітям протягом усього життя. Закріплення таких знань про мінну безпеку несе надважливу функцію – зробити безпекові заходи звичкою у поведінці дитини, яка врешті решт буде рятувати своє життя та життя оточуючих, – коментує Голова правління ГО “Відповідальні громадяни” Ольга Коссе.

“Пес Патрон та його пригоди” – це серія коміксів, яка складається із 5 випусків – кожен випуск містить по дві історії про пригоди Патрона на тему мінної безпеки та ментального здоровʼя.До Дня мінної просвіти вийде перший випуск коміксу, а решта випусків (інші чотири) вийдуть протягом квітня та травня.

А ось VR-сесія для дітей від 13 років – це інтерактивна освітня подорож за участі Пса Патрона подана через 3D графіку та 360 сцени, спеціально відзняті у замінованих населених пунктах Донецької області відомим відеографом Євгеном Малолєткою.

VR досвід створений ЮНІСЕФ та волонтерами компанії EPAM у співпраці з ІТ асоціацією України та буде доступний завдяки VR-окулярам Oculus II, наданими компанією McPaw.

Чекаємо вас, слідкуйте за анонсами наших заходів у соцмережах та ділитися своїми фото та відео з подій з хештегом #ПатронЧитає.

Більше новин