Понад 100 організацій об’єдналися заради змін в інтересах дитини
ГО “Відповідальні громадяни”, приєдналися до Платформи взаємодії громадського сектору в інтересах дитини — простору співпраці міжнародних, національних і локальних організацій, створеного для реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання у сімейному оточенні (2024–2028).
Це не просто підпис під Декларацією — це наша глибока відповідальність за спільне майбутнє дітей. Ми ділимося досвідом, підтримуємо партнерів і зміцнюємо мережу взаємодії. ГО “Відповідальні громадяни” роблять свій внесок у цю мету через:
- Зміцнення життєстійкості родин — проводимо групову й індивідуальну підтримку, кризове консультування, навчаємо навичок батьківства та емоційного саморегулювання.
- Розвиток патронату — навчаємо потенційних патронатних вихователів, супроводжуємо їх у процесі створення та функціонування патронатних родин.
- Допомогу прийомним сім’ям та великим прийомним родинам — надаємо психосоціальну підтримку, юридичні консультації та супровід у взаємодії з державними структурами.
Розвиток соціальних послуг в громадах — співпрацюємо з ОМС для впровадження сімейно орієнтованих послуг, залучаємо громади до активної участі в захисті прав дітей. Платформа — це:
- координація зусиль на всіх рівнях;
- обмін практиками, що працюють;
- доступ до ресурсів і навчань;
- партнерство на основі довіри та спільних цінностей.
Платформа реалізується Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей спільно з UNICEF Ukraine в межах проєкту SPIRIT за фінансової підтримки British Embassy Kyiv та Foreign, Commonwealth & Development Office.







Більше новин
-
«Я пам’ятаю, як снаряди летіли в бік мого дому» — історія Оксани з ХарківщиниГрошова допомога надається в рамках проєкту, який реалізує ГО «Відповідальні громадяни» у партнерстві з Acted Ukraine за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.
-
Зміцнюємо громади та підтримуємо дітей у Запорізькій областіУ партнерстві з ЮНІСЕФ и створили можливості для дітей та батьків, щоб вони могли отримати якісну підтримку поруч із домом.
-
У Харкові пройшла зустріч партнерських організацій ЮНІСЕФГО «Відповідальні громадяни», як партнер Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, були запрошені до участі у спеціальному заході в Єрмілов Центрі. «Ця ...
-
Харківщина: системна психосоціальна підтримка дітей, родин і громадУ партнерстві з ЮНІСЕФ Україна ГО «Відповідальні громадяни» працювала одночасно з кількома групами: дітьми, які пережили травматичний досвід, батьками, що втратили ресурси підтримки, та фахівцями громад, які самі перебувають у стані стресу.
-
«Відповідальні громадяни» розробляють операційний план до Стратегії 2025–2027 роківДо зустрічі долучилися команди з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей – регіонів, де організація реалізує свої програми.
-
У громадах Харківщини для дітей проводять заняття з експресивного мистецтва у просторах, дружніх до дітейПроєкт реалізує ГО “Відповідальні громадяни” у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine (Врятуймо дітей) за щирої підтримки американського народу, наданої урядом Сполучених Штатів Америки.
-
Нове партнерство для посилення підтримки родин у Харківській областіГО «Відповідальні громадяни» розпочинає новий етап діяльності в межах системної підтримки родин із дітьми. Ми об’єднуємо зусилля з БФ «Єдність за майбутнє» за фінансової підтримки UHF (Гуманітарний фонд для України) для реалізації проєкту «Комплексна багатосекторальна допомога для вразливих сімей у Харківській області».
-
Підтримка, що змінює долі: історія Юлії з КраматорськуЮля завжди була тією, хто підтримував інших. У Краматорську Донецької області вона працювала вчителькою, допомагаючи дітям розуміти світ і знаходити себе в ньому. А...