Новина

Відкриваємо реєстрацію на тренінг для освітян

Викладачі та педагоги всіх рівнів можуть підвищити свою кваліфікацію та отримати нові навички. Серію тренінгів для освітян ГО “Відповідальні громадяни” запускають у партнерстві з Mercy Corps. На меті таких просвітницьких занять для освітян допомога у профорієнтації молоді та удосконалення власних soft skills та business skills. Тобто, здобути такі знання, які допоможуть ефективно працювати з молоддю, краще розуміти потреби дітей та підлітків та допомогти їм у подальшому професійному виборі.

Стати учасником тренінгу “Навички успішної реалізації: формування soft skills та business skills в освітньому просторі” можуть освітяни та педагоги закладів середньої та вищої освіти Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Харківської областей.

Відбір учасників буде здійснений за умови, що після проходження тренінгу кожний учасник/ця у своїх закладах освіти проведуть 3 офлайн/онлайн тренінги за цією темою зі своїми здобувачами освіти, про що прозвітують нам у вигляді фото, реєстраційної форми учасників.
Також організатори повідомляють, що покривають всі витрати на участь (проїзд автобусом або залізною дорогою, купе чи 2 клас Інтерсіті, харчування, проживання).

Тренінги пройдуть в Києві 24-26 червня та 8-10 липня.

Як зареєструватися:

Заповніть реєстраційну форму та ми зв’яжемося з вами для підтвердження участі. Форма за посиланням.
UPD. Станом на 29 травня 2024 року реєстрація вже закрита. Очікуйте наступних анонсів.

Більше новин