Новина

Робимо психосоціальну підтримку для дітей доступною

В селах Новоюлівка та Авдотівка Софіївської громади на Дніпропетровщині наразі проживає понад 80 родин з дітьми. Більшість з них потребує психосоціальної підтримки.
Ситуаціях ускладнення географічної віддаленістю сіл від центру громади та ізоляцією, яка була обумовлена дистанційним навчанням через пандемію, а наразі війною.

“Працюючи у селах, наші мобільні бригади розуміли, що дітям не вистачає саме групового спілкування, місця для офлайн зустрічей. Були запити на отримання кваліфікованої підтримки і від батьків. Ми хотіли об’єднати всіх у єдиному творчому процесі. Тим самим покращити їх емоційний стан. А оскільки у Софіївці працює наш Простір дружній до дитини,то рішення було очевидним. Оскільки він здатен надавати весь спектр послуг, які допоможуть закрити поставлені завдання”, – коментує координаторка проєкту у Дніпропетровській області ГО “Відповідальні громадяни” Алла Маслахова

У пошуку можливостей ми змогли досягти чогось дійсно важливого. Завдяки підтримці Софіївської місцевої влади було організовано централізоване підвезення дітей до Простору.

Перша така зустріч відбулася на цьому тижні. Для дітей було організовано змістовне дозвілля. Арт-терапія, ігровий простір та майданчик для вільного спілкування. Це допомогло знизити рівень тривожності та сприяло їх соціалізації. Прокачали і комунікативні навички.

За відсутності такого центру у рідному селі, подібні заходи стали новим витком у розвитку дружніх зв’язків між дітьми.

“Я щиро вдячний ГО «Відповідальні громадяни» за надану можливість співпраці. Радий бачити, що наші зусилля спрямовані на благо дітей громади та мають позитивний результат . Їхнє задоволення від першої зустрічі із вашою організацією – це найкращий доказ ефективності цього проєкту. Плануємо продовжувати нашу співпрацю та підтримку вашої ініціативи у майбутньому”, – додає селищний голова Петро Сегедій.

Захід проходив в межах проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, який реалізує ГО “Відповідальні громадяни” та за сприяння Софіївської СТГ.

Більше новин