Деталі проєкту

Мотиваційні зустрічі для учасників проекту “Твоя суперсила”

ГО “Відповідальні громадяни” є партнером проекту «Рінат Ахметов – дітям. Твоя суперсила».

Проект «Твоя суперсила» – це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей з вихованцями інтернатів. Мета проекту – допомогти дітям, які опинилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, які дозволять їм бути успішними і щасливими.

Проект стартував в 2018 році. У ньому взяли участь близько 800 дітей з 9 інтернатів в Донецькій області.

Проект включає в себе наступні активності:

  • Мотиваційні зустрічі з амбасадорами Фонду – зірки телеканалу «Україна», а також відомі письменники і артисти.
  • Знайомство дітей з професією мрії. Учасники відвідують підприємства, в яких мріють працювати (наприклад, студія звукозапису, пожежна станція, ветеринарна клініка, IT-компанія і т.д.). Фахівці проводять спеціальний майстер-клас, де дитина може на практиці познайомитися з професією.
  • Проект “Місто професій”. Учасників знайомлять з 5-ма різними професіями: бариста, фотограф, перукар, працівник швидкої допомоги, відео-блогер. Крім розповіді про професії, фахівці проводять майстер-класи, на яких кожен може познайомитися з базовими навичками професії.
  • Майстер-класи з написання резюме, самопрезентації тощо.

“Відповідальні громадяни” виступають в даному проекті як організаційний партнер. У наші завдання входить логістична і технічна підтримка, залучення фахівців, які проводять майстер-класи для дітей (“Місто професій”), вибір компаній для проведення екскурсії та майстер-класу.

Більше проєктів