Деталі проєкту

Проєкт “Посилення спроможності громад у Східних областях України через програми гуманітарної, психологічної та профорієнтаційної підтримки”. Підсумки

З листопада 2023 року по лютий 2024 року ГО “Відповідальні громадяни” разом з Mercy Corps реалізували багатокомпонентний проєкт у Донецькій, Дніпропетровскій, Запорізькій та Харківській областях.

Що проводилося в рамках проєкту

  • Видача наборів гуманітарної підтримки в Донецькій області (Слов’янська, Миколаївська, Мирноградська, Краматорська, Курахівська, Дружківська, Покровська, Святогірська, Селидівська громади) та Дніпропетровській області (Жовтоводська, Софіївська, Новомосковська, Кам’янська, Першотравенська, Межівська, Павлоградська громади). 13 714 осіб отримали стандартні  продуктові набори, 23 515 осіб отримали стандартні гігієнічні набори.
  • Для компонентів що стосуються тренінгів з психологічної допомоги, тренінгів для спеціалістів центрів зайнятості, тренінгів зі створення резюме, самопрезентації та проходження співбесіди, оплати навчання додатковим навичкам обрані всі громади Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Харківської областей, які знаходяться під контролем українського уряду. В цьому напрямі проєкту проведено 20 Career guidance training для 326 осіб з числа безробітних, які проживають в Дніпровській, Криворізькій, Кам’янській, Нікопольській, Новомосковській, Павлоградській, Першотравенській громадах Дніпропетровської області, м. Запоріжжя Запорізької області, м. Дружківка Донецької області, Богодухівській, Красноградській, Зміївській, Ізюмській, Харківській громадах Харківської області.
  • Проведено 3 тренінги для 81 спеціаліста центрів зайнятості Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Харківської областей.

103 бенефіціари отримали фінансування на  проходження курсів для опанування додаткових навичок:

1) Social Media Marketing – 39 осіб

2) основи веб-дизайну – 25 осіб;

3) комп’ютерна грамотність – 10 осіб;

4) Бухгалтерський облік +BAS-бухгалтерія для початківців – 28 осіб;

4) курси майстра з корекції брів та вій– 1 особа.

“Унікальність цього проєкту – багатокомпонентність. У ньому була і пряма підтримка людей продуктами харчування та гігієною, і робота на перспективу – шляхом навчання людей нової професії та навичок, необхідних для пошуку роботи. У цьому сенсі проєкт важливий не тільки як миттєва допомога, а й як той, що підвищує стійкість громад. Нашій організації важливо працювати в цьому напрямку, тому що гуманітарна допомога рано чи пізно закінчитися, а навички, які отримують люди, залишаться назавжди”,- підкреслив директор проєктів та програм ГО “Відповідальні громадяни” Енріке Менендес.

Більше проєктів