Новина

Голова представництва Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні відвідав наш заклад на Харківщині

Простори дружні до дитини ГО “Відповідальні громадяни” відкривають з 2023 року у межах проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в України.

Ця масштабна системна робота набрала обертів на сході країни та особливо на територіях наближених до лінії зіткнення.. Простори дружні до дитини відкрилися в Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій та Донецькій областях. Та мають вже перші потужні результати роботи і відгуки від батьків.

Команді ГО “Відповідальні громадяни” було особливо важливо поділитися спільними успіхами з головою представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ, який завітав до одного з таких Просторів у Кегичівці на Харківщині.

Про що говорили?

По-перше, про відгуки людей, з перших вуст, від батьків та самих дітей, які були в цей день у Просторі на арт-терапії. Про тонкощі роботи психологів, як допомогти дітям з покращенням психоемоційного стану. Важливо було почути думку та поради від Голови представництва Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні Муніра МАМЕДЗАДЕ.

По-друге, про запит на такі послуги. Тому що, крім Просторів у регіонах, охоплених проєктом, працюють ще й мобільні бригади. До них входять психолог, соцпрацівник, за потреби юристи та логопеди. Та ледь не щодня нам телефонують або пишуть з вдячністю за цю роботу.

Результат зустрічі – обмін думками щодо покращення життя кожної дитини, напрацювання плану дій на майбутнє, а також щирі слова подяку за співпрацю.

Юнісеф об’єднує зусилля разом з партнерами по всій Україні та за її межами, щоб зробити психосоціальні послуги доступними для кожної дитини та їхніх батьків.

Більше новин