Новина

Проєктний директор ГО «Відповідальні громадяни» Енріке Менендес провів моніторинговий візит у Дніпро

Дводенна програма візиту містила в собі відвідування навчальних закладів міста, разом з координаторкою освітніх програм ГО «Відповідальні громадяни» Оленою Бєлоліпцевою. На меті зустрічей з представниками установ був збір інформації та отримання зворотного зв’язку про результати першого етапу освітнього проєкту, який ГО «Відповідальні громадяни» проводить у партнерстві з World Vision International. В рамках цього проєкту наприкінці травня більшість учасників першого етапу вже отримають сертифікати про закінчення навчання.

Освітня програма, яку ГО «Відповідальні громадяни» розпочали реалізовувати у березні цього року охоплює понад 16 тисяч мешканців громад у чотирьох регіонах на сході  України. Заняття розділені за напрямами — вивчення англійської мови, перепрофілювання та отримання нової спеціальності, участь у тренінгах для отримання навичок з soft skills та business skills. Більшість профільних занять проходять у форматі онлайн з огляду на питання безпеки. Лише в Дніпрі за згодою учасників навчання організовано оффлайн.

«На усіх етапах реалізації проєкту ми приділяємо окрему увагу дотриманню стандартів якості виконання заявлених програм. Окрема сфера нашої уваги — це отримання зворотного зв’язку від задіяних у процесі навчання, для того, щоб працювати на випередження та планувати свою подальшу діяльність. Наразі, по результатах візиту у Дніпро, ми отримали від викладачів та вже випускників проєкту корисну інформацію, про те, що наша освітня програма була надзвичайно корисною при підготовці до тестування в кінці навчального року. Масив отриманих відгуків допоможе нам при плануванні подальшої проєктної діяльності організації»,— резюмував проєктний директор ГО «Відповідальні громадяни».

Більше новин