Новина

UPD Реєстрація на грошову допомогу закрита

В межах проєкту «Місцева, інклюзивна та різнобічна екстрена допомога населенню, яке постраждало внаслідок війни в Україні (LIVES) 3.0», що реалізується ГО «Відповідальні громадяни» у партнерстві з Mercy Corps та за фінансової підтримки уряду Великої Британії у межах однойменної програми LIVES 3.0, оголошується реєстрація на багатоцільову грошову допомогу.

Хто може претендувати на допомогу:

✅Домогосподарства, що територіально проживають у Дружківській громаді Донецької області, як місцеве населення, так і ВПО.

✅Домогосподарства, сукупний дохід усіх членів якого становить менше 6 318 грн на особу на місяць.

✅Домогосподарства, які проживають у колективних центрах, у пошкодженому внаслідок бойових дій житлі або є безпритульними.

✅Домогосподарства з людьми з інвалідністю.

✅Домогосподарства з 3 або більше дітьми віком до 18 років.

✅Домогосподарства, яке має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років.

✅Домогосподарства з вагітними жінками/жінками, що годують грудьми.

✅Домогосподарства з людьми похилого віку (60+).

✅Домогосподарства, яке очолює одна самотня/кілька самотніх осіб похилого віку (60+), та не має у своєму складі інших дорослих осіб віком від 18 до 59 років.

✅Безробітні особи передпенсійного віку 50-59 років, що не мають пенсії або іншого постійного джерела доходу.

✅Домогосподарства з особами з важкими хронічними захворюваннями.

Сума допомоги становить 3 600 грн на місяць та покриває тримісячний період.

Загальна сума на кожного члена домогосподарства складає 10 800 грн. Отримати допомогу можуть максимум 5 людей в одному домогосподарстві. Якщо ваше домогосподарство складається з 5 або більшої кількості осіб, сума допомоги буде становити 54 000 грн.

➡️Для реєстрації потрібно заповнити форму https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/eB3GePGU

☝🏻Проходження реєстрації не гарантує, що вас буде обрано для отримання грошової допомоги.

Ресурси гуманітарної допомоги є обмеженими, тому Mercy Corps надаватиме пріоритет тим, хто постраждав від бойових дій найбільше, а також тим особам, які останнім часом не отримували допомоги від Mercy Corps або інших організацій. Відбір буде здійснюватися на основі місцеперебування домогосподарства, його структури, статусу та доходу.

Після заповнення онлайн-форми, у разі, якщо ваше домогосподарство буде обрано для очної реєстрації, з вами зв’яжуться наші оператори для підтвердження даних.

❌Увага! Наші працівники та партнери ніколи не питатимуть про CVV-код (тризначний код на звороті банківської картки). Якщо ви повідомили CVV-код, негайно зверніться до свого банку та заблокуйте картку.

Гуманітарна допомога, яку надають ГО «Відповідальні громадяни» та партнери, є безоплатною. У вас ніколи не мають вимагати грошей або послуг в обмін на допомогу.

Якщо у вас є питання, скарги або побажання, ви можете відправити їх на електронну пошту zajavki.ograjdane@gmail.com або зателефонувати за номером гарячої лінії 066 567 00 16.

Возможно, это изображение текст «米 ukaid from British 日rti ritich peopla the MERCY CORPS f B.AnoBAaлbH. rpomaARHи Responsible citizens 6ArATOUЛbOBA rPOWOBA AOnOMOrA LIVES 3.0.»

Більше новин