Новина

У П’ятихатках відкрився 28-й Простір дружній до дитини

Розпочали тиждень з гарних новин. На Дніпропетровщині ГО «Відповідальні громадяни» відкрили вже 28-й Простір дружній до дитини у спільному проєкті з Представництвом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Відкриття такого центру дитячого дозвілля та розвантаження стало відповіддю на чисельні запити від батьків. Наразі, у П’ятихатках проживають понад 1 500 родин з дітьми, які були вимушені поїхати з Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Але наголошуємо, що Простір відчинений для усіх родин місцевих мешканців громади.

«Наше основне завдання – надати повний комплекс послуг по психоемоційному розвантаженню сімей, організувати їм корисне дозвілля у безпечному місті, а також допомогти в отриманні соціальних послуг та консультаціями юриста. За запитом ми можемо запрошувати логопеда. В просторі на постійній основі працюють психологи та арт-терапевти. Ми системно підійшли до аналізу потреб мешканців невеликих громад та опираючись на свій досвід роботи намагаємося задовольнити нагальні потреби родин, — коментує регіональна координаторка проєктів ГО «Відповідальні громадяни» у Дніпропетровській області Алла Маслахова.

На відкритті нового Простору дружнього до дитини ми влаштували для усіх нових відвідувачів невеличке свято з розвагами та навіть з можливістю помалювати картини на піску.

«Моя дитина отримала сьогодні більше емоцій, ніж за весь минулий місяць. Відверто кажучи, після переїзду з Херсонщини в нас не так багато можливостей було кудись ходити, а сучасні ігри для підвищення навичок дуже коштовні. Ми вражені скільки всього є для дитини в Просторі, а коли познайомилися з арт-терапевткою, яка тут працює, я взагалі спокійна. Моїй донечці дуже не вистачало творчих занять, а для мене важливо, що їх проводить саме фаховий психолог, який допоможе дитини подолати стреси від усіх наших подій, – розповідає 38-річна Світлана.

Щонеділі шукайте анонси про заходи у нашій групі в Facebook.

ГО «Відповідальні громадяни» – боремося за гідне життя для людей.

Більше новин