Новина

Розширюємо можливості у Просторах дружніх до дитини

Від багатьох родин ми дуже добре знаємо, як діти втомилися від онлайн-занять та які проблеми із засвоєнням шкільних предметів зараз виникають. Саме тому в щотижневі активності центрів психосоціальної допомоги ми включили реінтеграційні заходи, щоб підтримати дітей, які не мають можливості ходити до своєї школи через війну.

На базі Просторів дружніх до дитини, які були відкриті в межах проєкту Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні, який реалізує ГО “Відповідальні громадяни” тепер організовані окремі розвиваючі заняття за новітніми програмами, які в ігровій, зручній та цікавій формі допомагають дітям надолужити шкільні предмети або підготуватися до навчання.

Всі заняття проводять наші арт-терапевти, які мають педагогічну освіту. В свою роботу вони включили новітні інструменти та техніки зацікавленості дітей до шкільних предметів у зручній формі, через малювання, ліпку, конструювання тощо. Це, наприклад, допоміжні програми у вивченні математики. Те саме стосується й української, англійської мови та інших основних предметів. Підкреслюємо, що це не заміна шкільної програми, а альтернатива, що сприяє соціалізації дітей та їх всебічному розвитку”, – розповідає Олена Бєлоліпцева, координатор освітніх програм ГО “Відповідальні громадяни”.

Отже, в Просторах дружніх до дитини, нам вдалося поєднати отримання корисних знань та потрібну терапію. А про успіхи наших унікальних програм ми вже отримали безліч позитивних відгуків від батьків.

Більше новин