Деталі проєкту

АРТ-ПЛАТФОРМА

Проект АРТ-ПЛАТФОРМА – це серія тематичних фестивалів, які ГО “Відповідальні громадяни” проводили в м Краматорськ. Ми прагнули створити простір, де жителі та гості міста зможуть познайомитися з різними творчими та культурними ініціативами.

Ми створили майданчик для всіх: для молодих музичних гуртів, які хочуть продемонструвати свою творчість, для інструкторів з йоги, які проводять безкоштовне заняття для всіх бажаючих. Для всіляких видів рукоділля. Для підприємців, які презентують свою продукцію.

Це альтернативний вид активного проведення часу, можливостей для спілкування і знайомств, якого в Краматорську, часом, дуже не вистачає.
Благодійність – важлива складова проекту. На фестивалях ми збираємо кошти для допомоги нашим підопічним дітям з хронічними захворюваннями.

У Краматорську ми провели вже 3 фестивалі.

АРТ-ПЛАТФОРМА. ІНДІЯ.

Йога, мандали, бінді (ті, що малюють на чолі), орнаменти мехенді й східні зачіски. А ще тут можна було навчитися плести ловця снів і робити квіткові гірлянди.

Дивились кіно, грали на автентичних інструментах, танцювали і отримували приємності від партнерів.

Фестиваль благодійний. Деякі розваги були безкоштовні для гостей, а за деякі зони – за символічний благодійний внесок.

Виручені 3733 грн. ми передали на придбання апарата для фіксації кістки 4-річного Тимофія, який народився з однією короткою ніжкою. Близько 600 осіб відвідали фестиваль.

Більше проєктів