Новина

В Кривому розі відкрито п’ять Просторів дружніх до дитини

Їх відкрили для допомоги родинам, які постали перед новими викликами та складнощами у розвитку та вихованні дітей через війну. Зараз в Кривому розі проживають 78 500 внутрішньо переміщених осіб, серед яких 19 240 дітей. В самій Криворізькій громаді мешкають ще 16 555 дітей.

Головна мета відкриття Просторів – створити для батьків з дітьми середовище для надання психосоціальної підтримки, де кожна дитина та її родина зможуть отримати підтримку фахівців, які навчать як долати стрес, будуть розвивати здібності дитини та зрештою, допоможуть якісно та корисно провести час.

В цих центрах будуть надаватися послуги соціальних працівників, психологів, логопедів, юристів. Також батьки із дітьми можуть приходити сюди на розвивальні заходи – на арт-терапію, освітні заходи та отримати широкий спектр підтримки від нашої організації та від Unicef, – коментує голова правління ГО “Відповідальні громадяни” Ольга Коссе.

Додатково, з огляду на конкретні потреби громади, в Просторах будуть пропонуватися різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб діти через терапевтичні заходи могли отримувати корисні знання, допоміжні у шкільних програмах. Тобто, через розвивальні ігри могли підтягнути свої знання з основних шкільних предметів. Але, звісно, ці заняття не будуть підміняти шкільну програму.

Центри відкриті в межаж проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine, який реалізує ГО “Відповідальні громадяни”. В Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях працюють вже 22 Простори дружніх до дитини, які надають психосоціальну підтримку родинам.

Більше новин