Новина

Команда “Відповідальні громадяни” презентувала свої освітні проєкти на міжнародному воркшопі UNITAR CIFAL Jeju

Наші освітні ініціативи стали частиною обговорення на воркшопі “Education Without Borders: Shaping Quality Education for Refugees from Pre-Primary to Tertiary”. Захід зібрав міжнародних експертів, представників урядів і громадського сектору для пошуку рішень у сфері освіти в умовах кризи.

Ми поділилися досвідом, як за півтора року вдалося охопити понад 40 громад і підтримати дітей, педагогів та сім’ї навіть у складних обставинах війни. Увагу учасників звернули на виклики, з якими стикається українська освітня система: дефіцит підготовлених фахівців, психологічне навантаження вчителів і учнів, а також адаптацію до нових реалій.

Енріке Менендес, програмний директор ГО “Відповідальні громадяни”, підкреслив: “Освіта в Україні виконує критично важливу роль у підтримці стабільності, зміцненні соціальної згуртованості та допомозі дітям і родинам адаптуватися до сучасних викликів. Наш досвід демонструє, що навіть у найскладніших умовах можна організувати якісне навчання, яке стає опорою для відновлення й розвитку. Міжнародне визнання нашої роботи підтверджує ефективність обраних нами підходів і мотивує нас створювати нові рішення для подолання кризових ситуацій”.

Презентація досвіду “Відповідальних громадян” буде поширена UNITAR серед міжнародних партнерів. Ми сподіваємося, що це сприятиме новим можливостям співпраці. Наше прагнення — розширювати партнерства й створювати освітні моделі, здатні відповісти на виклики будь-якого масштабу.

Більше новин