Допомога постраждалим громадам Харківщини: старт спільної програми з партнерами JERU
ГО «Відповідальні громадяни» розпочинає діяльність у межах нового проєкту, що реалізується у партнерстві з JERU – спільною ініціативою міжнародних організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide за фінансової підтримки ГФУ.
Проєкт впроваджуватиметься у Куп’янському та Богодухівському районах Харківської області та триватиме з 1 вересня 2025 року до 31 травня 2026 року.
Основна увага буде зосереджена на двох напрямах:
- наданні багатоцільової грошової допомоги (MPCA) вразливим категоріям населення для покриття першочергових базових потреб;
- підтримці громад через групові грошові трансфери (GCT), що дозволить реалізувати локальні ініціативи, визначені самими мешканцями. .
Грошова допомога буде спрямована мешканцям Золочівської, Вільхуватської, Великобурлуцької та Шевченківської громад, які найбільше постраждали від війни.
Окрему підтримку отримають організації громадянського суспільства та ініціативні групи, що працюють безпосередньо у цих громадах. Інформація про можливості отримання допомоги у межах проєкту публікуватиметься на офіційних ресурсах ГО «Відповідальні громадяни».
Запрошуємо мешканців Харківської області відстежувати наші повідомлення, щоб своєчасно отримувати актуальні оголошення.
Ця ініціатива є частиною комплексних зусиль українських та міжнародних партнерів, спрямованих на посилення гуманітарної відповіді в Україні.
Більше новин
-
Стартував новий проєкт ЮНІСЕФ, спрямований на підтримку дітей і батьків у трьох прифронтових громадахВідтепер таку підтримку можна буде отримати в межах проєкту ЮНІСЕФ «Послуги захисту для найвразливіших дітей та батьків (або осіб, яких вони замінюють) у громадах Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей», який реалізує ГО “Відповідальні громадяни” за фінансової підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки та UNICEF Ukraine.
-
Оперативна допомога постраждалим у Яровій: 23 домогосподарства отримали підтримкуГО «Відповідальні громадяни» за підтримки Mercy Corps надали допомогу постраждалим у Донецькій області.
-
Розширення можливостей працівників соціального сектору: Успішна триденна програма навчання завершенаУ Києві відбувся триденний тренінг для фахівців соціальної сфери у межах проєкту “Посилення потенціалу громад у наданні основних послуг із захисту та життєсті...
-
Зустріч для обміну досвідом: Центри життєстійкості в Бучі та ЗапоріжжіВ Бучанській територіальній громаді відбулася зустріч, організована ГО"Відповідальні громадяни" в межах проєкту "Посилення потенціалу громад у наданні основних послуг із захисту та життєстійкості", що реалізується за підтримки ЮНІСЕФ.
-
У Харківській області триває цикл занять із мінної безпеки для дітейТакі тренінги стали можливими завдяки співпраці в кластері із захисту дітей, одним із координаторів якого є керівниця проєктів ГО «Відповідальні громадяни» в Харківській області Олена Хватинець.
-
Пункт незламності у Приколотному: як громада на Харківщині зміцнює стійкість попри війнуПроєкт реалізує ГО «Відповідальні громадяни» у партнерстві з JERU - Joint Emergency Response in Ukraine (Welthungerhilfe та Concern Worldwide) за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (ГФУ).
-
ГО «Відповідальні громадяни» розпочинає новий проєкт у партнерстві з Medico InternationalПроєкт, спрямований на підтримку нещодавно переміщених та особливо вразливих внутрішньо переміщених осіб у громадах Дніпропетровської області.
-
Делегація ЮНІСЕФ відвідала простір, дружній до дитини, у ЗапоріжжіПростір, дружній до дитини у Запоріжжі відвідала делегація ЮНІСЕФ на чолі із заступницею голови Представництва Шамізою Абдуллою.