Новина

Завершили освітній проєкт «Побудова стійкості через розвиток» у партнерстві з World Vision International

Цей проєкт команда ГО «Відповідальні громадяни» втілила у чотирьох регіонах на Сході України. Нам вдалося охопити людей, які втратили роботу та хотіли опанувати нову професію, підлітків та молодь, які хотіли підвищити свій рівень англійської, а також комплексно покращити свої професійні навички. Зокрема, це були тренінги із soft skills, які допомагають адаптуватися у будь-якій професії та business skills — для тих, хто має намір відкривати власну справу та має бажання орієнтуватися у бухгалтерії, податках, маркетингу тощо.

За умовами проєкту вік учасників наших програм мав бути від 14 років, а самому найстаршому учню, якій висловив бажання отримати нові знання було 58 років.

«Наша команда була сфокусована саме на тому, щоб люди самого різного віку з віддалених прифронтових громад мали доступ до освіти та нових знань. Це для нас було принциповим. Враховуючи обставини, ми в першу чергу намагалися залучати до освітніх програм вимушених переселенців. Проте, місцеві мешканці громад також мали змогу стати учасниками нашого проєкту. Можна з впевненістю сказати, що за результатами цей проєкт став самим масштабним з 2022 року на Сході України, – акцентував проєктний директор ГО «Відповідальні громадяни» Енріке Менендес.

Детальніше про результати нашої роботи у партнерстві з World Vision International дивіться у відео.

Більше новин