Новина

У Слов’янську відбулася видача гуманітарної допомоги

ГО «Відповідальні громадяни» здійснили роздачу наборів гуманітарної підтримки для мешканців Слов’янська Донецької області.

Ця робота була організована в межах реалізації нашого спільного проєкту з Mercy Corps: «Посилення спроможності громад у східних областях України через програми гуманітарної, психологічної та профорієнтаційної підтримки», за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Важливо, що цей проєкт охопив населені пункти Донецької області, які найбільше потерпають від обстрілів та постійно знаходяться в зоні бойового ураження. Таку гуманітарну допомогу ГО «Відповідальні громадяни» вже доставали у Мирноград, Дружківку, Святогірськ, Миколаївку та інші громади.

Також, подібною підтримкою охопили і окремі громади на Дніпропетровщині.

Родини з дітьми, люди з інвалідністю, пенсіонери отримують різноманітні набори за власним потребами: продукти харчування, гігієнічні набори, памперси та пелюшки.

Нагадаємо, що раніше ми проводили онлайн реєстрацію для виявлення зацікавленості населення у даному виді підтримки. Серед зібраних заявок були відібрані домогосподарства, які повністю відповідають критеріям проєкту. Саме їх було запрошено для отримання наборів. Наразі форма вже закрита.

Ми бачимо високий попит на екстрену гуманітарну підтримку і продовжуємо працювати у напрямку забезпечення жителів сходу України необхідними ресурсами.

Більше новин