Новина

Розпочали співпрацю з пришкільними дитячими таборами

На період літних канікул ГО «Відповідальні громадяни» встановили плідну співпрацю з дитячими таборами. Для них психологи та арт-терапевти ГО «Відповідальні громадяни» проводять різноманітні заходи, спрямовані на оздоровлення та неформальне спілкування. Цей досвід наші фахівці напрацювали більш ніж за півроку роботу Просторів дружніх до дитини, які ми відкривали на Сході України у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Використовуючи різні методики роботи, наші спеціалісті урізноманітнюють період перебування дітей у таборах та допомагають дітям розвантажитися. А позитивні спогади про цей відпочинок сприятимуть покращенню ментального здоров’я дитини в майбутньому.

«Літо — це чудовий час для розвитку дитини поза школою. Наші активності в ігровій формі сприяють цьому, допомагаючи дітям не лише весело провести час, але й здобути нові знання та навички. Для внутрішньо переміщених осіб це також унікальна можливість адаптуватися до нового навчального року та знайти нових друзів. В цей період ми також приділяємо увагу психосоціальній підготовці дітей до першого класу та тренінгам для підлітків, що готуються до вступу або є майбутніми випускниками. Наші реінтеграційні заходи спрямовані на підсилення власних спроможностей, ідентифікацію особистості, розуміння власних емоцій та потреб. Ми також надаємо базові знання щодо окремих дисциплін, що допоможуть дітям у їх подальшому навчанні» – коментує голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе.

Робота Просторів стала можливою завдяки проєкту Представництва Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні «Надання послуг з психосоціальної підтримки, захисту та освіти родинами з дітьми в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Харківській областях», який реалізує ГО «Відповідальні громадяни».

Маєте бажання долучитися до наших заходів, провести літо корисно та цікаво, слідкуйте за анонсам просторів.

Вся додаткова інформація або запит на консультацію психолога, логопеда, соціального працівника чи юриста за номером телефону 066 56 70 016.

Більше новин