Новина

Розпочали новий проєкт LIVES 3.0

Наша команда розпочала новий проєкт LIVES 3.0, який охопить чотири регіони на Сході України. Проєкт реалізується у межах однойменної програми у партнерстві з Mercy Corps та за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

Грошова допомога

Насамперед, постійний контакт та зворотний зв’язок з громадами дозволяє нам визначати першочергові потреби людей та шляхи їх вирішення. Тому у межах проєкту буде запроваджена багатоцільова грошова допомога, розрахована на 6 тисяч мешканців Донецької та Запорізької областей. Анонси з детальними умовами отримання з’являться вже найближчими тижнями. Слідкуйте за оновленнями на наших офіційних каналах комунікацій.

Підтримка у працевлаштуванні
Окремим напрямом підтримки стане допомога людям, які залишилися без роботи. Програма охоплює усіх охочих працездатного віку від 18 до 59 років, з особливою увагою до жінок від 45 до 59 років. Ми надаємо можливість отримати нову спеціальність та підібрати курси або тренінги за власними інтересами. Також, ми організовуємо серію тренінгів з Career guidance training (профорієнтаційні тренінги) для мешканців регіонів охоплення проєкту. Тренінги нададуть практичні навички у створенні резюме, самопрезентації та проходженні співбесіди. Зважаючи на запит, ми також включили юридичні та психологічні консультації для учасників до програми тренінгів.

Освітні послуги
Ще одним компонентом проєкту стануть освітні послуги. Це будуть тренінги з soft та business skills для освітян, які зможуть навчати підлітків та молодь від 14 до 24 років. Такі навички необхідні для профорієнтації молоді та підготовки до кар’єри.

LIVES 3.0 – Місцева, інклюзивна та різнобічна екстрена допомога населенню, яке постраждало внаслідок війни в Україні

Слідкуйте за анонсами усіх реєстрацій та подій через наші сторінки у соціальних мережах.

Більше новин