Новина

Освітній проєкт з World Vision набрав обертів

ГО “Відповідальні громадяни” проводять наймасштабніший освітній проєкт у співпраці з World Vision, який охопить понад 15 тисяч людей на Сході країни.

“Основні бенефіціари, які отримають послуги у освітньому проєкті – це молодь та підлітки віком від 14 до 24 років. Зокрема, вони стануть учасниками тренінгів від досвідченої команди тьюторів, які пройшли спеціальну підготовку перед стартом цього проєкту. Підкреслю, що навчання 20 тьюторів з Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей було організовано за авторською програмою. Мова йде про новий пласт знань у сфері soft skills та business skills, – коментує керівник освітнього проєкту ГО “Відповідальні громадяни” Олена Бєлоліпцева.

Наразі, успіх у будь-якій професії, фаховий розвиток та конкурентоспроможність спеціаліста на пряму пов’язані саме з чітко сформованими м’якими навичками, навичками життєстійкості, розуміння бізнес процесів. Для молоді – це гарна можливість якнайшвидше побудувати власну траєкторію розвитку та орієнтуватися щодо кар’єрних перспектив.

Величезний запит на такі сучасні знання зумовило те, що ГО “Відповідальні громадяни” сфокусували свою діяльність в освітній сфері саме на векторі формування успішної молоді, яка вже на етапі навчання орієнтується у сучасних запитах ринку праці. Завдяки залученню до наших освітніх програм міжнародного партнера – World Vision вже понад 2 500 людей стали учасниками тренінгів з soft skills та business skills. Серед них молодь з різних закладів освіти різних рівнів та дорослі люди.

Ще один напрямок проєкту – вивчення англійської мови. У молоді від 14 до 24 років є можливість пройти інтенсив за спеціальними програмами, що надалі допоможуть мати ширші можливості для навчання та працевлаштування. Для дорослих – це гарна можливість покращити навички говоріння, посилити граматику з англійської мови. Цілих 3 місяці наші бенефіціари навчатимуться у найкращих школах країни.

Наразі, відбувся старт навчання для 30 груп підлітків та молоді та 32 групи дорослих людей.

“На цьому тижні ми запускаємо ще 30 груп для підлітків та молоді, які будуть вивчати англійську мову. Зараз ми бачимо буде великий запит на навчання. А більшість учасників вже питають, чи буде продовження, адже зацікавлені у глибокому вивчені мови”, – коментує керівниця освітнього проєкту Олена Бєлоліпцева.

В рамках масштабного проєкту проходять також курси перекваліфікації, на яких люди можуть обрати цікавий для них напрям. Зокрема, навчання проходить за напрямами SMM, курси комп’ютерної грамотності, курси бухгалтерії,WEB дизайн, професій у сфері надання бьюті-послуг, які зараз мають найбільший попит. Адже такі практичні навички дають можливість якнайшвидше отримати нове джерело прибутку. Кожен з учасників по закінченні навчання отримує відповідні сертифікати, які підтвердять їх нову здобуту кваліфікацію.

До речі, наші дружні стосунки з Центрами зайнятості дозволять нам перенаправити людей, для влаштування на роботу, відповідно того напряму, який людина обрала.

Зараз, маємо вже перші відгуки від учасників нашого освітнього проєкту та вдячні за кількість теплих повідомлень онлайн та офлайн. Адже такий потужний відгук дає нам розуміння, як можна поглиблювати та поширювати наші навчальні програми.

Нагадаємо, що ця масштабна освітня програма охоплює людей з чотирьох регіонів України – Дніпропетровського, Донецького, Запорізького та Харківського.

Більше новин