Новина

Продовжуємо будувати мережу партнерських зв’язків задля допомоги людям

Глибоке обговорення програми грошової допомоги відбулося між @World Vision та чотирма партнерами: Благодійним фондом «Рука милосердя», Молодіжним рухом «Будь вільним», Угорською екуменічною службою допомоги та ГО «Відповідальні громадяни».

Учасники зустрічі поділилися викликами у роботі в умовах постійних обстрілів та повітряних тривог, а також відданістю та мотивацією підтримувати людей, які цього гостро потребують. Спільними зусиллями планується надати допомогу 47 000 людей на сході та півдні України.

«Надихає чути від наших партнерів, що вони отримали новий досвід завдяки цьому проєкту. Ця синергія просто захоплює. Коли партнери мають багато ідей, прагнуть щось змінити, ми навчаємо і вчимося один в одного – це чудові моменти”, — говорить Олександр Кравченко, координатор програми грошової допомоги, проєкту, що фінансується @USAID – Bureau for Humanitarian Assistance (BHA).

Для ГО “Відповідальні громадяни” участь у такому воркшопі – це важливий етап у подальшої побудови партнерських відносин з командою World Vision та колегами з інших організацій, з якими працюємо над однією справою.

«Наші очікування були повністю виправдані. Ми дуже щільно провели обмін напрацюваннями та впевнилися, що така практична інформація має надвисоку цінність. Особливо у частини розуміння спільних проблем, з якими ми стикаємося під час реалізації проєкта та пошуку шляхів їх вирішення, — прокоментувала Ольга Бєляєва, координатор проєкту грошової допомоги ГО «Відповідальні громадяни».

Особливо корисною була частина, що стосувалася верифікації даних та перспектив впровадження проєкту з перенаправлення. Саме такі заходи мають ґрунтовний вплив на ефективність втілення нашої місії – боротися за гідне життя людей та надавати необхідну допомогу тим, хто постраждав внаслідок війни.

Програма грошової допомоги в Україні реалізується за підтримки USAID – Bureau for Humanitarian Assistance (BHA), Acted Ukraine та Ukraine Response Consortium.

Нагадаємо, що ГО “Відповідальні громадяни” продовжують реалізовувати програму грошової допомоги. Реєстрації вже були проведені у Костянтинівській громаді Донецькій області, у Софіївській громаді Дніпропетровській області, у Красноградській та Кегичівській Харківської області. На цьому робота не завершується. Проєкт триватиме до середини літа 2024 року.

Більше новин