Новина

Понад 2 тисяч наборів гуманітарної допомоги отримали мешканці Добропільської громади на Донеччині

“Завдяки партнерству ГО “Відповідальні громадяни” з World Vision International та при фінансуванні від Aktion Deutschland Hilft (ADH) в нас є можливість максимально швидко реагувати при загостренні ситуації у прифронтових громадах. Так, протягом березня ми здійснили видачу понад 2 тисяч індивідуальних продуктових наборів у Добропіллі, Білецькому та Світлому. При підтримці Добропільської міської військової адміністрації ми змогли оперативно провести процедуру роздачі допомоги та підтримати людей”, – інформує Голова правління ГО “Відповідальні громадяни” Ольга Коссе.

Зазначимо, що напередодні в зазначених населених пунктах, де дуже ускладнилася гуманітарна ситуація через загострення на лінії фронту, проходила попередня реєстрація. Перевага надавалася незахищеним категоріям громадян, серед яких більшість – це родини з дітьми та внутрішньо переміщені особи.

Від мешканців Добропільскої громади ми вже отримали чисельні подяки за оперативність та якість продуктів. При формуванні наборів ГО “Відповідальні громадяни” віддають перевагу високоякісним товарам від українських виробників.

Більше новин