Новина

Провели родинне свято на Донеччині

У Костянтинівці ГО «Відповідальні громадяни» долучилися до організації та проведення заходу для мешканців прифронтових територій.

У травні до організації ГО «Відповідальні громадяни» звернулися представники Костянтинівської молодіжної ради з ідеєю проведення родинного свята. На меті такого єднального заходу була насамперед підтримка сімей в тяжких умовах війни та психологічне розвантаження для родин з дітьми.

Отже, ми вирішили об’єднати за спільною справою батьків та дітей, запросили, як місцевих мешканців, так й вимушених переселенців з Бахмута та Часового Яру.

Всі гості родинного свята змогли проявити свої творчі таланти, взяти участь у невеличких змаганнях, опанувати деякі корисні навички зі сфери арт-терапії та цікаво провести час.

А ще,  ми запропонували кожному зробити собі на згадку про цей день футболку, на якій можна висловити важливі для себе речі та закарбувати мрії.

ГО «Відповідальні громадяни» вже 10 років допомагає людям на Сході України та через різні програми підтримки робить свій внесок в гуманітарні, соціальні, освітні та адаптивні програми. А ще, ми знаємо, як важливо вчасно почути людей та підтримати їх ідеї, задуми та наміри.

Більше новин