Новина

200 фахівців пройшли тренінги “Навички управління стресом”, щоб надавати допомогу людям на прифронтових

Разом з нашими партнерами Mercy Corps Ukraine Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії, ми створили чудову ініціативу для спеціалістів, які надають послуги вразливому населенню на прифронтових територіях, щоб допомогти їм відновити власні ресурси.

Протягом трьох місяців ми навчали волонтерів, членів громадських організацій, соціальних працівників навичкам, що сприяють самовідновленню. Для майже 200 учасників цей тренінг був на часі, оскільки кожен мав за плечима свою важку історію. Усі вони різні, але об’єднані необхідністю надати ефективну та професійну підтримку людям на прифронтових територіях. Щоденно таким фахівцям доводиться стикатися з небезпекою, а їх емоційний та фізичний стан знаходиться на межі виснаження. Проте вони продовжують працювати там, де потрібні – в Харківській, Донецькій, Запорізькій, а також Дніпропетровській областях.

Тренінг включав в себе серію лекцій, що охоплювали теоретичні аспекти управління стресом та методи подолання найважчих ситуацій. Практичні вправи дозволили учасникам закріпити отримані знання та відчути їх реальний ефект у роботі.
Піклуватися про себе, щоб мати змогу допомагати іншим – це одне з золотих правил, яке вдалось засвоїти на заході.

Нам важливо, що по завершенню тренінгу ми одразу отримали багато позитивних відгуків. Це вагоме свідчення того, що учасники наших тренінгів здобули корисну для себе інформацію, яку вже продовжують обговорювати серед колег.

Багато з учасників відзначили поліпшення своєї самопідготовки, збільшення рівня емоційної стійкості та навичок ефективного взаємодії з постраждалими. Вони висловили подяку за можливість зосередитися на власному благополуччі, щоб краще реагувати на запити тих, хто потребує допомоги.

Для ГО “Відповідальні громадяни” – це важлива частина освітньої роботи, яку ми проводимо задля покращення соціальних послуг для людей, які живуть на прифронтових територіях.

Більше новин