Новина

13 800 людей отримали грошову допомогу

П’ять місяців поспіль ми працювали на прифронтових територіях, аби реалізувати проєкт багатогалузевої гуманітарної допомоги та підтримати населення, яке постраждало від війни.

Разом з партнерами World Vision International, нам вдалось зареєструвати понад 16 тисяч людей, 80% з яких вже отримали грошову допомогу у вигляді 10 800 грн. Це проміжний результат, адже проєкт триватиме до серпня.

Для команди ГО “Відповідальні громадяни” ця місія виявилася не з легких. Адже діяльність у населених пунктах наближених до лінії зіткнення мала певні складнощі. Зокрема, в підтримці постійного зв’язку з заявниками. Через те, що мобільний та будь-який інший зв’язок у населених пунктах, наближених до лінії зіткнення ускладнений, доводилося наполегливо шукати можливість постійно тримати людей у курсі та продовжувати допомагати місцевому населенню.


“В умовах, які склалися в східних регіонах країни – надання прямої грошової допомоги населенню стає необхідністю для підтримання тисяч родин. На цьому напрямі ми вже багато років працюємо з місцевою владою та міжнародними партнерами. Цього разу нам вдалося підтримати 13 800 людей, серед яких значний відсоток – це діти, підлітки та люди старшого віку”,- каже проєктний директор ГО “Відповідальні громадяни” Енріке Менендес.

Нагадаємо, що проєкт “Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні (2023-2024) – BHA” мав окремі вимоги щодо категорій вразливості бенефіціарів.

Наразі реєстрації не проводиться.

Більше новин